Kacper Rampold

Kacper Rampold – maturzysta 2020, ukończył Liceum Ogólnokształcące nr III im. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze. Od zawsze poszukiwał różnych form ekspresji w muzyce, sporcie i w szeroko pojętym ruchu. Próbował swoich sił w sportach zespołowych, siłowych oraz przy tworzeniu muzyki, jako jej wielki pasjonat.

Od 2017 roku związany z Pracownią Teatru Tańca jako adept. Intensywnie odkrywa swoje zamiłowanie do sztuki i form ruchowych związanych z tańcem. Duży nacisk kładzie na możliwość wyrażenia siebie i swoich myśli w dotąd nie spotykany przez niego sposób i rozwija się w zakresie technik tanecznych i teatralnych. Uczestnik dwóch edycji Ogólnopolskiego Festiwalu SFERA RUCHU (Słupsk, Zielona Góra), warsztatów prowadzonych przez Annę Piotrowską, a także Małgorzatę Mielech. Odkrył wtedy najbardziej odpowiadający mu język ruch jakim jest Gaga, stając się jego wielkim fanem.

Ukierunkowanie i możliwość ciągłego rozwoju zawdzięcza pracy pod okiem Marka Zadłużnego. Za swoją wielką inspirację uważa Polski Teatr Tańca, będąc wielokrotnie pod wielkim wrażeniem występów tej grupy.