Julia Perzyńska

Julia Perzyńska – aktualnie jest maturzystką, przed którą jeszcze daleka droga w poszukiwaniu oraz kreowaniu swojej przyszłości. Zainteresowana jest w szczególności szeroko pojmowaną sztuką teatralną oraz taneczną i to z nimi wiąże swoją dalszą edukację.

Od najmłodszych lat związana z tańcem, akrobatyką sportową oraz teatrem. Zaczęła działać w grupie teatralnej przy Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” już w 2007 roku. Przez wiele lat brała udział w festiwalach ogólnopolskich, zdobywając wraz z grupą doceniane w środowisku nagrody. Ma za sobą, również uczestnictwo w wielu konkursach recytatorskich oraz przeglądach teatrów jednego aktora, na których osiągała liczne sukcesy.

Z Pracownią Teatru Tańca­, związana jest od 2015 roku jako adeptka. Uczestniczka wielu festiwali tanecznych oraz przeglądów. Uczestniczyła w zajęciach min. Anny Piotrowskiej. Swoje umiejętności wciąż doskonali mając nadzieję, że przygodę z tańcem dopiero zaczyna. Jej pierwsze kroki w metodzie realizowanej przez PTT były trudne. Praca ta polega na improwizacji strukturalnej oraz poszukiwaniu siebie poprzez wychodzenie ze strefy komfortu i słuchaniu swojego ciała oraz emocji, z czym spotkała się po raz pierwszy. Współpraca z Markiem Zadłużnym pozwoliła jej na udoskonalanie swoich umiejętności scenicznych oraz odlezienie własnego języka ruchu.