Plakat „Happiness|Happiless”

Plakat "Happiness|Happiless"

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że plakat do naszej najnowszej produkcji pt. "Happiness|Happiless" autorstwa znakomitego artysty, jakim jest Michał Tatarkiewicz, z powodzeniem prezentowany jest na wystawach o światowym zasięgu!

 

- 9. Międzynarodowym Triennale Plakatów Scenicznych w Sofii
- International Poster Biennale Lublin 2019

 

Sprawa cały czas się rozwija, co cieszy nas tym bardziej! To zaszczyt, że nasza twórczość stała się inspiracją dla innego artysty, bardzo polecamy współpracę z Michałem.

 

Zapraszamy do odwiedziń strony artysty: tatarkiewicz.pl


Michał Tatarkiewicz - urodził się 12 marca 1980 roku w Poznaniu. W 2006 roku ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny). Od 2007 roku pracuje na stanowisku laboranta w V Pracowni Offsetu. W 2019 roku otworzył przewód doktorski.
Jego prace zostały docenione i nagrodzone na różnych konkursach, m.in. Grand Prix na Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach (2013); 3 miejsce na Międzynarodowym Biennale Plakatu ”BICeBe” w Boliwii (2013); Wyróżnienie na Międzynarodowej Wystawie Satyrykon w Legnicy (2013, 2006); Nagroda Golden Bee na Międzynarodowym Biennale Graphic Design w Moskwie (2012); Nominacja do nagrody Henkel Art w Wiedniu, Austria (2008).